Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


Partner merytoryczny – PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 236 tysięcy osób dostarczających naszym klientom najwyższą jakość usług w zakresie audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa podatkowego i prawnego. PwC w Polsce jest obecne od ponad 26 lat. Obecnie posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, a także Centrum Kompetencyjne w Gdańsku oraz dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Spółki PwC w Polsce zatrudniają prawie 4 500 osób.

Dowiedz się więcej na www.pwc.pl
Subskrypcja publikacji PwC na stronie www.pwc.pl/subskrypcje


Partner technologiczny – IBM

IBM – jeden z pierwszych na świecie koncernów informatycznych o ponad 100 letniej tradycji, obecny w Polsce od ponad 25 lat. Obecnie na świecie zatrudnia ponad 379 tys. osób w ponad 170 krajach, zajmujących się głównie usługami doradczymi i informatycznymi oraz tworzeniem oprogramowania.
W ubiegłym roku IBM zarejestrował ponad 7,5 tysięcy nowych rozwiązań patentowych i od ponad 20 lat jest światowym liderem w tej dziedzinie. W Polsce, oprócz Warszawy, IBM ma biura m.in. w Krakowie (Laboratorium Oprogramowania), Wrocławiu (Centrum Bezpieczeństwa) i Katowicach (Centrum Innowacji Klientów). IBM Polska zapewnia pełną ofertę usług doradczych oraz produktów potrzebnych w budowaniu innowacyjnych rozwiązań zarówno dla dużych przedsiębiorstw, administracji państwowej, jak i dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Bazując na projektach wykorzystujących zaawansowaną analitykę biznesową i platformę superkomputera IBM Watson, IBM powołał pierwszy na rynku dział usług biznesowych, koncentrujący się na wdrożeniu rozwiązań kognitywnych. Konsultanci IBM doradzają firmom, jak wprowadzić nowy model biznesu w organizacji – era kognitywna to krok milowy w przetwarzaniu danych i wyciąganiu wniosków, pozwalających rozwiązywać problemy biznesowe.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.